Psycholog online
Psycholog, psychotraumatolog Patrycja Tuora+48 534 761 061 Wyślij zapytanieTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Konto bankowe87 1160 2202 0000 0003 4092 2131
W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko oraz datę spotkania.
Obszar działaniaSesje prowadzone są za pomocą internetu za pomocą komunikatora Skype Sesje odbywają się w godzinach Poniedziałek: 16:00-20:00
Wtorek: 16:00-20:00
Czwartek: 16:00-20:00

Ważne informacje

 1. Sesje terapeutyczne odbywają się po wcześniejszym ustaleniu terminu.
 2. Sesje psychoterapii poprzedzają sesje konsultacyjne (2-3 spotkania), w podczas których określa się problemy Klienta, cel pracy i oraz obowiązujące zasady współpracy.
 3. Długość trwania terapii uzależniona jest od potrzeb Klienta, intensywności pracy oraz indywidualnej gotowości do zmiany w związku z czym nie jest możliwa do ścisłego określenia.
 4. Psycholog / psychoterapeuta zobowiązany jest do przestrzegania tajemnicy zawodowej co oznacza, iż treści omawiane na sesji są poufne za wyjątkiem informacji świadczących o zagrożeniu życia i/lub zdrowia Klienta, osób trzecich bądź innych sytuacji regulowanych prawem.
 5. Sesja terapii indywidualnej trwa 50 minut, terapii traumy 90 minut.
 6. Klient zobowiązany jest do punktualnego pojawiania się na sesjach. W przypadku spóźnienia czas sesji nie jest przedłużany, zaś za sesję, niezależnie od czasu jej trwania obowiązuje pełna płatność zgodna z aktualnym cennikiem usług.
 7. Sesje odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu, chyba że Pacjent i terapeuta umówią się inaczej.
 8. W przypadku konieczności zmiany bądź odwołania terminu spotkania obowiązkiem terapeuty jest poinformować o tym Klienta i ustalić nowy termin sesji.
 9. Odwoływanie lub przekładanie sesji przez Klienta (niezależnie od powodu) bezpłatnie jest możliwe do dwóch dni (48h) przed wyznaczonym terminem. Odwołując/przekładając sesję dzień przed (24h) Klient jest zobowiązany do uiszczenia 50% opłaty za sesję, zaś w czasie krótszym niż jedna doba (mniej niż 24h) odwołana sesja jest w całości płatna przy kolejnym spotkaniu. Terapeuta nie ma obowiązku przypominania o tym Klientowi.
 10. Opłata za sesję każdorazowo uiszczana jest na wskazane konto bankowe na co najmniej 1 dzień przed umówionym spotkaniem.
 11. Odwołanie przez Klienta trzech sesji z rzędu traktowane jest jako zerwanie kontraktu terapeutycznego. Ponowne podjęcie pracy terapeutycznej możliwe będzie po upływie trzech miesięcy.
 12. Klient może w każdej chwili zdecydować się na zakończenie terapii o czym zobowiązany jest powiadomić terapeutę.
 13. Psycholog/psychoterapeuta może zrezygnować lub odmówić podjęcia się pracy terapeutycznej w sytuacji, gdy uzna, iż jego kompetencje są w danym przypadku niewystarczające, aby należycie pomóc Klientowi. W takiej sytuacji terapeuta jest zobowiązany do przekazania Klientowi informacji, gdzie może uzyskać odpowiednią pomoc.
 14. Psycholog/psychoterapeuta może zalecić konsultację z lekarzem psychiatrą w chwili, gdy uzna, iż prezentowane objawy chorobowe są wskazaniem. W szczególnych przypadkach może uzależnić podjęcie pracy terapeutycznej z Klientem od równoczesnej opieki lekarskiej.
 15. Klient ma prawo do uzyskania informacji o kwalifikacjach psychologa/psychoterapeuty.
 16. Psycholog/ psychoterapeuta nie podejmuje się prowadzenia terapii osoby, której bliski (partner/partnerka, dziecko lub inna bliska osoba) jest już jego Klientem.
 17. Psycholog/ psychoterapeuta ma prawo odmówić terapii w sytuacji, gdy Klient w sposób rażący narusza jego dobro osobiste, napastuje, obraża lub łamie postanowienia kontraktu.
 18. Klient zobowiązuje się do wyciszenia telefonu przed rozpoczęciem sesji.
 19. Integralną częścią Kontraktu Terapeutycznego jest Kodeks Etyczny Psychoterapeuty.