Psycholog online

Jeżeli cenisz sobie wygodę i bezpieczeństwo swojego domu terapia online będzie dla Ciebie idealna. Spotkania prowadzone są przez internet za pomocą komunikatorów internetowych. To także idealne rozwiązanie dla pacjentów z poza Grudziądza, w którym prowadzę gabinet stacjonarny. Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń albo wyślij zapytanie. Zapraszam serdecznie.

Umów się na wizytę Gabinety w Grudziądzu

Moje usługi

Konsultacja (porada) psychologiczna
Psychoterapia indywidualna
Psychoterapia psychotraumatologiczna
Terapia TSR

TERAPIA ONLINE - DLACZEGO WARTO?

Wszystkie spotkania – konsultacje i terapie prowadzone są w bardzo wygodny sposób – online, przy użyciu telefonu / komputera z wykorzystaniem aplikacji Skype czy innych komunikatorów internetowych. Komfortowo, dyskretnie i bezpiecznie.

1 ikona W domowym zaciszu Twój dom to bezpieczne i komfortowe miejsce, które sprzyja otwartości i wzmacnia skuteczność terapii.

2 ikona Oszczędzasz czas Bez konieczności dojazdów, stania w korkach, przygotowywania się. Terapia online to olbrzymia oszczędność czasu.

3 ikona Z dowolnego miejsca Spotkania online mogą być prowadzone z dowolnego miejsca na świecie. Bez znaczenia gdzie się obecnie znajdujesz.

4 ikona Jesteś anonimowy/a Korzystając z usług psychologa online nie musisz obawiać się oceniania przez innych. Spotkania internetowe gwarantują dyskrecję.

5 ikona Wysoka skuteczność Terapia online stosowana jest na całym świecie i jest równie efektywna jak ta w formie stacjonarnej.

6 ikona Oszczędzasz pieniądze Brak konieczności dojazdów do stacjonarnego gabinetu i korzystne ceny moich usług sprawiają, że płacisz mniej.